Powołanie zastępcy przewodniczącego

Wielka wiadomość dla wszystkich miłośników przyrody i ekologii! Przewodniczący Przemysław Górny powołał swojego zastępce – Tomasz Dyszy. Zespół Straż Ligi Ochrony Przyrody właśnie zyskał wiceprzewodniczącego, który pomoże w rozwoju tej niesamowitej jednostki!

Tomasz Dyszy to strażnik który skupia się najwięcej nad znalezieniem nowych dróg w celu ochrony środowiska – pasja i zaangażowanie w sprawy środowiska są zaraźliwe, więc możemy być pewni, że Straż Ligi Ochrony Przyrody pójdzie teraz na jeszcze większe podboje.

Przewodniczący Przemysław Górny podkreśla, że wybór Tomka na stanowisko zastępcy jest dowodem na zaufanie i wiarę w jego umiejętności. Obaj panowie mają wspólną wizję – chronić naszą piękną przyrodę i dbać o jej przyszłość.

Teraz, dzięki wzmocnionemu zespołowi, Straż Ligi Ochrony Przyrody będzie miała jeszcze większe możliwości rozwoju. Tomasz Dyszy jako zastępca przewodniczącego będzie aktywnie wspierał działania organizacji, prowadząc kampanie edukacyjne, inicjując projekty ochrony przyrody i inspirować innych do działania.

Gratulujemy i czekamy na pierwsze wytyczne !